Aktuální informace "A" mužstva

17. března 2013
Změny v kádru A - mužstva:
Do týmu přichází:
TĚŽKÝ Filip - přestup z FC Dosta Bystrc, záložník
ŠENK Michal - hostování z FK Blansko, záložník
CHLUP Tomáš - návrat z hostování z FC Kuřim, obránce
KUBEC Jaroslav - návrat z hostování z FC Dosta Bystrc, záložník
HAVLÁSEK Jakub - z “B“ týmu, záložník
TOUŠKA Jakub - z “B“ týmu, záložník
TOUŠKA Marek - z “B“ týmu, záložník
KRONEK Libor - z “B“ týmu, obránce

Z týmu odchází:
KRHUT Dominik - SK Spartak Hulín
JUKL David - SFC Opava
DEMETER Robin - Malchower SV 90 (Německo)
BURIÁNEK Tomáš - v jednání

24. ledna 2013
Nová možná posila "A" - mužstva:
Od začátku tohoto týdne se s "A" týmem Slovanu připravuje hráč divizního Tatranu Bohunice Boris Tonev (14.5.1989). Jedná se o rychlonohého útočníka či záložníka. Oba kluby se spolu s hráčem domluvily na 14ti denních testech.

18. ledna 2013
Naše jarní posila
Michal Šenk, naše jarní posila "A" týmu, se v anketě Fotbalista roku okresu Blansko umístil na 2. místě.

15. ledna 2013
“A“ tým zahájil zimní přípravu
V úterý 15. ledna zahájil “A“ tým Slovanu Rosice přípravu na jarní část sezóny. Na prvním tréninku se trenérům Pechovi a Dudovi hlásilo kromě stálých opor týmu i několik nových či staronových tváří.
První posilou Slovanu se stal Michal Šenk, krajní záložník z Blanska. Michal si svými výbornými podzimními výkony vysloužil pozvánku na testy do Opavy, kde velmi zaujal a byl velice blízko od podpisu profesionální smlouvy. Vinou svalového zranění však z kádru vypadl a tak se vedení obou klubů spolu s hráčem dohodlo, že Michal odehraje jarní část sezóny v Rosicích. Druhou novou tváří v kabině Slovanu je záložník Jiří Ševela, který naposledy působil v nižších italských soutěžích. Jirka je v klubu na zkoušku. Absolvuje s týmem celou zimní přípravu a bude pouze na něm, zda se do prvního týmu dostane či ne. V následujících dnech by se k týmu měli připojit také Jan Pospíšil, který hrál na podzim za Břeclav a Filip Těžký, který s týmem trénoval už v závěru loňského roku.
Do přípravy se rovněž nastálo zapojili i tři talentovaní hráči z “B“ týmu Jakub Havlásek, Marek Touška a Jakub Touška. Tito hráči naskakovali za “A“ tým již na podzim. Z hostování se pak vrací Tomáš Chlup (Kuřim) a Martin Novák (Ivančice). Poslední staronovou tváří je po dlouhém zranění vracející se Lukáš Rutmár.
S týmem naopak do přípravy nenastoupili David Jukl, jež je na testech v Opavě, Dominik Krhut, který odešel do Hulína a Robin Demeter, jež je v současnosti bez angažmá. Mimo výše uvedených změn zůstal kádr “A“ týmu Slovanu Rosice kompletní.
Vedení Slovanu Rosice v současnosti jedná ještě s několika hráči, které by chtělo do klubu přivést, jejich jména však nechce zveřejňovat dříve, než budou jednání dotažena do konce. Kádr Slovanu Rosice pro zimní přípravu: Patrik Lengál, Tomáš Hoda, Jan Vítámvás, Martin Živný, Jaroslav Oprchal, Tomáš Selinger, Lukáš Černý, Jan Pšikal, David Lang, Jakub Mičko, Michal Šenk, Tomáš Chlup, Jakub Havlásek, Marek Touška, Jakub Touška, Jiří Ševela, Lukáš Rutmár, Petr Malata, Jan Pospíšil, Ramzi Cherif a Martin Novák.
Realizační tým ve složení Jiří Pecha (hlavní trenér), Oldřich Duda (asistent trenéra), Libor Vyskočil (vedoucí mužstva), René Kolařík (zdravotník) a Petra Vyskočilová (masér) zůstal nezměněn.

17. srpna 2012
Změna v kádru A - mužstva:
Jaroslav Kubec odešel na půlroční hostování do FC Dosta Bystrc.

16. července 2012
Na zkoušku jsou v kádru A-mužstva:
David Lang
Jakub Mičko